VŠ Ambis se stává první vysokou školou v České republice, která se oficiálně zapojila do DofE!

VŠ Ambis se stává první vysokou školou v České republice, která se oficiálně zapojila do DofE!

Novinky

11. září 2018

VŠ Ambis se stává první vysokou školou v České republice, která se oficiálně zapojila do Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Během imatrikulačního dne, 11. září 2018, proběhlo slavnostní předání certifikátu, a to za přítomnosti samotné paní rektorky, Dr. Martiny Mannové.

"Náboráři dnes dostávají velké množství životopisů. O kandidátovi na konkrétní pozici tak často rozhoduje i to, čemu se věnoval ve svém volném čase, nebo to, zda má nějaké potvrzení o tom, že se nebojí vystoupit ze své komfortní zóny. Mezi taková potvrzení rozhodně patří i certifikát o splnění DofE," komentuje důležitost existence našeho programu Mgr. Daniela Červenclová, prorektorka pro pedagogickou činnost, která se předání také osobně zúčastnila a která bude chod DofE na VŠ Ambis zaštiťovat. 

"Jsme nesmírně rádi, že ve vysoké škole Ambis získáváme nového spojence na poli budování osvěty týkající se neformálního vzdělávání a smysluplného trávení volného času," říká Mgr. Tomáš Vokáč, Ph.D., výkonný ředitel programu DofE pro Českou republiku. "Naše filosofie mají mnoho společného - například to, že se snažíme české studenty předstihu připravit na vše, co pro ně život může přichystat," dodává. Těšíme se na spolupráci! 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací