Výroční setkání klubu absolventů DofE!

Výroční setkání klubu absolventů DofE!

Akce

9. září 2015

Krásný, obohacující a aktivní den spolu prožili v sobotu 5. září členové klubu absolventů DofE v Poděbradech při výročním setkání, při kterém se zároveň oslavilo již 15 let zapojení v DofE místního centra DDM Poděbrady!

Národní kancelář DofE u tohoto výjimečného dne nemohla chybět a připojili se za ni ředitel Tomáš Vokáč, manažerka rozvoje Zuzana Blahutová a specialistka PR a komunikace Kristýna Valeš Syslová. Den to byl opravdu nabitý. Nejdříve proběhly prezentace aktivit Alumni Klubu a následné plánování do budoucna. Poté vše nabralo obrátky a Alumňáci v duchu DofE stihli dobrovolničit, zdolat krátkou expedici a i se naučit novou dovednost.

 Procházku kolem Labe výprava spojila s dobrovolnictvím a vysbírala nepřeberné množství odpadků. „Na první pohled nezáživná aktivita se nakonec změnila v soutěž, v které se hodnotilo nejen množství nalezeného odpadu, nýbrž i jeho rozmanitost. Celá akce byla zakončena ,,koštem“ Poděbradky, které chutnala podstatně lépe, než byla cítit.“ okomentovala aktivitu členka Alumni Klubu Anna Mikolášová. Ani po obědě nezaháleli a pustili se do získávání nové dovednosti a to umění tvorby a přípravy Sushi! Naučili se připravit japonské a californské maki a ještě byli od instruktora pochváleni, že byli nejlepší skupinka, kterou zatím měl. A taky aby ne, vždyť to byla skupinka Dofáčat!

Veselou atmosféru celého dne můžete načerpat zde.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací