Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

Výsledky podzimní výzvy Fondu DofE jsou zde!

Aktuality

10. prosince 2015

Podzimní Výzva Fondu DofE byla ukončena a s radostí oznamujeme zveřejnění výsledků. O podporu požádalo přes 20 organizací z řad Místních center DofE. Rozhodovací komise rozdělila více než 250.000,- a to především mezi sociálně znevýhodněné účastníky na podporu jak dobrodružných expedic, tak programových aktivit účastníků. Děkujeme všem žadatelům a doufáme, že naše podpora opět pomůže v rozšíření i zkvalitnění DofE aktivit.

V rámci podzimní Výzvy Fondu DofE bylo podpořeno 7 zlatých dobrodružných expedic, z nichž 5 směřuje do zahraničí. Dále byli podpořeny 3 stříbrné a 2 bronzové expedice. Příspěvek na nákup materiálního vybavení pro dobrodružnou expedici putoval do 5 vybraných organizací. Celkem 19 účastníků DofE získalo podporu pro své aktivity jako je plážový tenis, fotbal, ultimate frisbee či atletika. 

Výsledky Výzvy 2/2015 jsou volně k nahlédnutí zde.

Koordinátorka programu Tereza Staňková bude všechny žadatele individuálně kontaktovat se zprávou o výsledcích a dalších detailech, a to do 3 týdnů od data uveřejnění výsledků.

I v roce 2016 si mohou zapojené organizace požádat o příspěvek z Fondu DofE!

Další výzva Fondu DofE bude otevřena v březnu 2016 a bude možné opět žádat o příspěvky pro účastníky, školitele a hodnotitele expedic a také na nákup expedičního vybavení. Více podrobností o Fondu a jak požádat o podporu naleznete na našem webu v sekci Finanční podpora.

 

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací