Zážitky, informace, nová setkání i dobrodružství!

Zážitky, informace, nová setkání i dobrodružství!

Akce

16. září 2015

Víkend plný zajímavých aktivit, nových setkání, praktických informací a příjemných zážitků – to je Národní setkání vedoucích programu DofE, které se letos bude konat 16. - 17. října 2015 v příjemném prostředí Janova nad Nisou. Národní setkání je otevřeno pro všechny dobrovolníky aktivně zapojené v poskytování programu DofE. Můžete se těšit na seznamovací a stmelovací aktivity uvnitř i venku, sdílení zkušeností, prostor pro individuální konzultace s členy Národní kanceláře a praktické informace a novinky z programu DofE.

Účast na Národním setkání DofE je pro všechny dobrovolníky aktivně zapojené v poskytování programu DofE, tedy vedoucí programu, školitele, koordinátory, hodnotitele expedic a členy klubu absolventů DofE  zdarma a jedná se o jedinečnou příležitost, jak své působení v programu DofE posunout zase o trochu dál. Z každého místního centra očekáváme alespoň jednoho člena, maximálně se mohou zúčastnit dva.

Čekají vás dva dny nabité informacemi, workshopy, malým dobrodružstvím a setkáními s ostatními kolegy z celé republiky. Budete mít možnost osobně se setkat se zajímavými osobnostmi, například patronem DofE a dokumentaristou Petrem Mikšíčkem, ultra bikerkou a účastnicí DofE Markétou "Peggy" Marvanovou i novými členy Národní kanceláře. 

Národní setkání proběhne  v krásném prostředí hotelu Semerink v Janově nad Nisou (www.hotel-semerink.cz).

Zahájení se bude konat v pátek 16. října ve 13:00, ukončení pak v sobotu 17. října v 15:00. Pro zájemce bude zajištěn autobus z Prahy s odjezdem v 10:30 z pražského Hlavního nádraží (ulice Wilsonova, před Fantovou kavárnou) a poté zpátky do Prahy z Janova nad Nisou v sobotu v 15:00. Pro zájemce je zde také možnost prodloužit si pobyt do neděle za 500kč na osobu se snídaní.

Přihlásit se můžete nejpozději do 30. září 2015. Odkaz na registrační formulář naleznete zde.

S případnými dotazy se obracejte na Terezu Staňkovou na tereza.stankova@dofe.cz  

Těšíme se na vás!

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací