Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

Zlatá ceremonie v Buckinghamském paláci!

Aktuality

18. ledna 2016

Máš splněnou Zlatou úroveň, nebo ji dokončíš nejpozději do 15. dubna 2016? Chceš se pokusit o to mít šanci převzít Cenu vévody z Edinburghu od samotného vévody v Buckinghamském paláci? Pošli nám do 27.ledna 2016 motivační dopis a můžeš se dostat do výběru účastníků, z nichž se některým dostane této pocty!

U příležitosti 60. výročí založení Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu se 16. května 2016 přímo v Buckinghamském paláci uskuteční slavnostní předávání Zlatých Cen vévody z Edinburghu. Ceny bude úspěšným absolventům programu předávat buďto přímo sám vévoda z Edinburghu, Princ Filip, případně jeho syn, Princ Edward, hrabě z Wessexu nebo jeho manželka Sofie, hraběnka z Wessexu.
 
Česká republika může na tuto jedinečnou událost nominovat 2 úspěšné absolventy, o jejichž výběru následně rozhodne Mezinárodní organizace (IAF). V rámci regionu EMAS, „Evropa, Středomoří a Arabské státy“, se slavnostní ceremonie může zúčastnit pouze 15 účastníků. Nemůžeme sice zaručit že bude účastník z České republiky vybrán, ale určitě doporučujeme zkusit štěstí a nenechat si takovou možnost ujít!
 
Datum a místo konání: 16. května, Londýn, Buckinghamský palác 
Cena: účastníci si hradí stravu, cestovní pojištění a osobní výlohy, doprava a ubytování jim bude hrazena Národní kanceláří DofE.
Zájezd do Londýna bude trvat minimálně 3 dny
 
Hlásit se můžete do 27. ledna 2016
Zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu (max. 1 A4) na téma "Co mi DofE dalo" na emailovou adresu: tereza.stankova@dofe.cz

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací