Zveme vás na akci Zažij DofE!

Zveme vás na akci Zažij DofE!

Novinky

23. března 2017

Přednášky, workshopy, kurzy, sportovní a adrenalinové aktivity a skvělá hudba na vás čekají na zážitkové akci "Zažij DofE!", první akci svého druhu v České republice.

Akce se koná 11. května od 13:00 do 19:00 v Dejvické Klubovně na Praze 6.

Akce je určena pro účastníky DofE a jejich vedoucí, ale také všechny mladé lidi ve věku 14 - 25 let, kteří DofE (ještě) neplní. Návštěvníci si vyzkouší různé adrenalinové a sportovní aktivity, minikurzy první pomoci, navštíví různorodé workshopy a přednášky. Od 17:30 vystoupí kapela našeho místního centra Parklane International School, The Matchmakers on Strike a poté také indie-rocková hvězda z Prahy, The Silver Spoons. 

Kompletní program naleznete na naši facebookové události zde.

Těšíme se na vás!

Visit us at Experience the Award! in Dejvická Klubovna. You can participate in workshops, lessons, courses, try interetsing or adrenalin sports, take cool pictures in instagram printer Printka and many more! By 5.30 pm there will be a gig of the Matchmakers on Strike from Park Lane International School and indie-rock kids the Silver Spoons.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací