Pro média

 • Princ Edward předal studentům zlaté certifikáty

  Tiskové zprávy

  Princ Edward předal studentům zlaté certifikáty

  13. března 2013

  Slavnostního okamžiku, na který jistě nezapomenou, se dočkali nejúspěšnější absolventi programu Mezinárodní cena vévody z Edinburghu. Princ Edward, nejmladší syn královny Alžběty II., jim v Černínském paláci předal certifikáty o dosažení zlatého stupně programu.

 • Princ Edward s manželkou Sofií dorazil do České republiky

  Tiskové zprávy

  Princ Edward s manželkou Sofií dorazil do České republiky

  12. března 2013

  Nejmladší syn královny Alžběty II. princ Edwarda a jeho manželka Sofie, kteří mají oficiální titul hrabě a hraběnka z Wessexu, přistáli krátce po druhé hodině na pražském letišti Václava Havla. Odtud dle programu odcestovali do budovy Britského velvyslanectví v Praze. Jejich třídenní program v České republice odpoledne odstartuje privátní návštěva pražského Hradu v doprovodu prezidenta Miloše Zemana.

 • Nová podoba DofE Award slavnostně spuštěna

  Tiskové zprávy

  Nová podoba DofE Award slavnostně spuštěna

  6. února 2013

  Nová podoba Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu byla dnes oficiálně představena na britském velvyslanectví za přítomnosti její excelence Sian MacLeod, bristké velvyslankyně v ČR, a účasti stávajících poskytovatelů programu i nově oslovených zástupců středních škol a mládežnických organizací. Jedná se o program pro mládež s celosvětovou prestiží, který založil manžel britské královny Alžběty princ Philip, vévoda z Edinburghu. Program do svého obnoveného startu získal také záštitu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

 • Přijede nás podpořit britský princ Edward s manželkou Sofií

  Tiskové zprávy

  Přijede nás podpořit britský princ Edward s manželkou Sofií

  6. února 2013

  V březnu do Česka dorazí dva členové britské královské rodiny. Půjde o nejmladšího syna královny Alžběty II. prince Edwarda a jeho manželku Sofii, kteří mají oficiální titul hrabě a hraběnka z Wessexu. Přijíždějí na pozvání české pobočky nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, která zde zajišťuje společně s Britským velvyslanectvím v Praze i jejich program.

Předchozí 1 2 3 4 Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací