Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

Golfisté podpořili Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu

Tiskové zprávy

16. srpna 2013

Nadace Mezinárodní cena vévody z Edinburghu, zkráceně DofE Award, opět využila možnosti prezentovat svou činnost a získat podporu v rámci NG tour, a to účastí na čtvrtečním turnaji GR Black Bridge. Golfistům byla nabídnuta vložená hra Vegas Golf, jejíž výtěžek byl určen na podporu činnosti nadace. Navzdory ne úplně jednoduchým pravidlům se hra u účastníků turnaje setkala s velkým úspěchem a během dne se podařilo vybrat přes pět tisíc korun, za něž přispěvatelům děkujeme.

Vzhledem k charakteru turnaje, kdy všechny flighty startovaly z první jamky, zástupce DofE Award seznamoval hráče s pravidly už na začátku hry. Kapitán flightu (hráč s nejnižším HCP) dostal před startem balíček 7 penalizačních žetonů v různých barvách, odpovídajících konkrétním nemilým golfovým situacím (písek, voda, víc než 8 úderů, stromy, out, ztracený míček, 3 putty). Prvnímu hráči, kterému se přihodila některá výše uvedená situace, byl předán žeton. Ten si ponechal do té doby, než stejnou ránu zahrál některý z dalších hráčů a penalizační žeton tedy poputoval k němu. Hráč, jemuž na konci hry některý žeton zůstal, pak měl možnost jej vyplatit, přičemž hodnota jednoho žetonu byla stanovena na 100 Kč.

Po Memoriálu Lady Abrahams tak GR Black Bridge představoval další možnost seznámení podporovatelů z řad golfistů s aktivitami nadace. Mezinárodní cena vévody z Edinburghu byla založena v roce 1956 princem Philipem, vévodou z Edinburghu, manželem britské královny. Cílem této nadace je podpora vyváženého rozvoje mladých lidí ve věku 14 – 25 let v souladu se stejnojmenným programem pro mládež.

Předchozí Další novinky Následující

Podívej se na naše videa

DofE na YouTube

Podpoř dobrou věc

I vy můžete přispět k tomu, aby mladí lidé odhalili svůj potenciál a přistoupili ke svému životu aktivně.

Zůstaň v obraze

Národní kancelář programu vám může každý měsíc zasílat tipy a novinky.

Poslat stránku e-mailem


Ověřovací kód
Ověřovací kód
 

Vyplňte prosím alespoň pole označené hvězdičkou ( * ). Děkujeme

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací