PŘIDEJTE SE K SÁZENÍ ALEJE PRINCE PHILIPA VE VESTCI U PRAHY

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu Česká republika (DofE) je vzdělávací program založený princem Philipem, který ve více než 130 zemích světa podporuje mladé lidi v cílevědomosti, angažovanosti a odhodlanosti. Usiluje o to, aby každý dostal šanci být #WorldReady, tedy připraven na budoucnost a všechny výzvy moderního světa.

Princ Philip založil program DofE a změnil tak životy milionům mladých lidí. Na počest 100 let od jeho narození vysázíme alej čítající 100 stromů lípy. Pokud si chcete koupit svůj strom a přispět na rozvoj mladých lidí v DofE, stále je to možné! 

  • Vysázením lipové aleje vyvrcholí oslavy 100 let prince Philipa, které české Národní centrum DofE realizovalo od minulého roku pod názvem #dofe100. Přes platformu darujme.cz lidé mohli darovat finanční prostředky pro umožnění zapojení se do programu i sociálně znevýhodněným mladým lidem.Vzhledem k současné situaci jsme se rozhodli, že finanční prostředky z dalších stromů, prodaných na darujme.cz, poputují na rozvoj DofE projektu "Stojím při Tobě" zaměřeného na integraci mladých lidí z Ukrajiny, kteří nyní přicházejí do ČR. Projekt, který v dubnu získal záštitu MŠMT, budeme realizovat ve spolupráci s kolegy z Rumunska a Slovenska.
  • Pokud chcete sami přidat ruku k dílu, zaregistrujte se a pomozte nám alej vysadit. Formulář pro dobrovolníky naleznete ZDE
  • Alej prince Philipa bude vysázena za podpory hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové a obce Vestec. Stromy věnovala společnost Wood Forest Group.