DOFE JEDE ZA VÁMI! Rozpis návštěv místních center

DOFE JEDE ZA VÁMI! Rozpis návštěv místních center

Zde se dozvíte, kdy přijedeme k Vašemu místnímu centru s certifikáty a odznaky pro Vaše úspěšné absolventy programu DOFE.

Přesný čas návštěvy je vždy orientační a může se lišit o +- 60 minut (kromě prvně navštíveného Místního centra).

Nejsou zde uvedena všechna Místní centra programu DOFE, ale jen ta, která potvrdila svou účast a zájem o předání ocenění touto formou.

Pro více informací kontaktujte prosím svého regionálního manažera.

 

1. týden od 23. 11. do 27. 11.

PONDĚLÍ 23. 11.  | PRAHA

Čas příjezdu Místní centrum
8:30 Dům dětí a mládeže Ulita
9:00 Gymnázium J. Seiferta
9:40 MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL, s.r.o.
10:15 Gymnázium Čakovice Praha
10:55 Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.
11:35 Gymnázium Evolution Jižní Město
12:30 Gymnázium Jana Palacha
13:00 YMCA v České republice
13:15 Gymnázium prof. Jana Patočky
13:45 Park Lane International School
14:15 International School of Prague, s.r.o.
17:00 Dětský domov Unhošť - ANO ANO

 

ÚTERÝ 24. 11.  | PRAHA

Čas příjezduMístní centrum
8:00Střední průmyslová škola na Proseku
9:00The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.
9:50Gymnázium Jana Nerudy
10:35AC Sparta Praha - Generali arena
11:10VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium Praha
11:50Gymnázium Jana Keplera
13:00Gymnázium Nad Alejí
13:50GYMNÁZIUM NA ZATLANCE
14:35Gymnázium Praha 2, Botičská
15:10Nový PORG, Praha 4, Krč

 
STŘEDA 25. 11.  |  PRAHA

Čas příjezduMístní centrum
13:00Střední odborná škola Praha, Drtinova
13:45Německá škola
14:30Masarykova střední škola chemická
15:15ANOA


STŘEDA 25. 11.  |  PLZEŇSKÝ A JIHOČESKÝ KRAJ

Čas příjezduPlzeňský kraj
9:00VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85
9:40Středisko volného času Radovánek, Plzeň 3, Pallova 19
11:00Středoškolský klub ASK ČR, č.34, Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
  
Čas příjezduJihočeský kraj
13:45General grammar school, Jírovcova 8, České Budějovice
15:00Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860


ČTVRTEK 26. 11.  | KRÁLOVÉHRADECKÝ A PARDUBICKÝ KRAJ

Čas příjezduKrálovéhradecký kraj
9:00Masarykova obchodní akademie, Jičín
10:30Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
12:00OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
  
Čas příjezduPardubický kraj
14:00Základní škola KLAS 
15:05Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

 

PÁTEK 27. 11.  | VYSOČINA, PARDUBICKÝ A OLOMOUCKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
10:00Biskupské gymnázium, U Klafárku 1685/3, Žďár nad Sázavou
11:45Gymnázium, OA a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
12:40Integrovaná střední škola Moravská Třebová
14:00/14:20SOŠ Šumperk

 

2. týden od 30. 11. do 4. 12.

PONDĚLÍ 30. 11.  | JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
8:15ZŠ Brno Gajdošova
8:50Gymnázium Brno - Řečkovice
9:30Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
10:20ZŠ Brno, Bosonožská 9
11:00ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8
13:30ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
15:00Dům dětí a mládeže Oslavany

 

ÚTERÝ 1. 12.  | JIHOMORAVSKÝ KRAJ A ZLÍNSKÝ KRAJ

Čas příjezduJihomoravský kraj
8:00Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379
Čas příjezduZlínský kraj
9:30Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod
10:45Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
13:00DD Vizovice

 

STŘEDA 2. 12.  | OLOMOUCKÝ KRAJ A MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
8:30Nadační fond Pomozme dětem žít lépe, Olomouc
10:00Gymnázium Příbor
10:50SPŠ a OA Frýdek-Místek
11:40ZŠ Paskov
12:26SPŠ stavební Ostrava
13:25Gymnázium Havířov - město
14:20Gymnázium Karviná
15:10Asociace TOM ČR

 

ČTVRTEK 3. 12.  | MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
8:00Gymnázium PRIGO
8:30OA a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory
9:15Teleinformatika
9:50Wichterlovo gymnázium
10:35Gymnázium Hlučín
11:30SŠHS Opava
12:00Slezské gymnázium Opava

 

3. týden od úterý 8. 12. do 11. 12.

ÚTERÝ 8. 12. | STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
9:00Gymnázium Příbram, Legionářů 402
11:25Gymnázium Benešov
12:30Sunny Canadian International School

 

STŘEDA 9. 12.  | STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
10:00Hotelová škola, VOŠ hotelnictví a turismu a JŠ, Poděbrady
10:50Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
11:50Dům dětí a mládeže "Na Výstavišti", Mladá Boleslav, Husova 201
15:00Open Gate

 

ČTVRTEK 10. 12.  | LIBERECKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
9:30Gymnázium Česká Lípa
14:00Dvořákovo gymnázium a SOŠE

 

PÁTEK 11. 12.  | ÚSTECKÝ KRAJ

Čas příjezduMístní centrum
9:00ZŠ Štětí, Ostrovní
10:15ZŠ Ústí nad Labem, Elišky Krásnohorské
10:45Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
11:25Gymnázium Teplice
12:30Střední škola ESOZ Chomutov
15:00Gymnázium, Kadaň

 

Publikováno: 20. 11. 2020 | Sdílejte článek na: Sdílet