Krátké zprávy z DofE, listopad 2019

Krátké zprávy z DofE, listopad 2019

Publikováno: 11. 11. 2019

Novinky z Národního centra DofE pro všechny vedoucí a koordinátory programu.
Informace o závazném přihlašování na ceremonie najdete v sekci Kalendář.

Information for all Award Coordinators and Leaders.

Short news are also available in English here >>

Novinky

V uplynulých týdnech proběhly Zlatá a Stříbrné ceremonie, při kterých jsme dohromady ocenili  148 absolventů. Na fotografie se můžete podívat zde >> http://bit.ly/fotoDofE

Bronzové ceremonie v Brně, Ostravě a Praze jsou ještě před námi a informace i odkazy k přihlašování najdete v sekci Kalendář, níže.

Stále se můžete zapojit do výzkumu, který zjišťuje dopady programu DofE na účastníky i vedoucí. Když se zúčastníte, můžete vyhrát jedinečný DofE plecháček. Výzkum najdete v angličtině i češtině zde >> http://bit.ly/SVIvyzkum

Abychom vám pomohli s propagací ve vašem Místním centru, připravili jsme pro vás Manuál, ve kterém najdete nápady na propagaci a komunikaci s účastníky i veřejností >> http://bit.ly/ManualPropagace

Na našich webových stránkách nyní najdete i termíny školení na rok 2020. Také bychom vás chtěli informovat, že školení budou od nového roku stát 400 Kč. Termíny a přihlašování zde.

DofE příběh

Snídaně s DofE

Dva absolventi zlaté úrovně DofE byli 1. listopadu pozvání do Snídaně s Novou, kde měli šanci široké veřejnosti představit program, který sami absolvovali. Na záznam pořadu se můžete podívat v odkaze. O DofE se mluví v čase 1:00:45.

Odkaz >> http://bit.ly/SnidaneSDofE

DofE Klub

V říjnu byl Klub velice aktivní. Uspořádal otevřenou stříbrnou expedici, které se zúčastnily dva týmy. Členka klubu Illy se podívala do Itálie v roli hodnotitele zlaté expedice a čtyři další členové si převzali svá zlatá ocenění na slavnostní ceremonii.

Klub má za sebou podzimní Víkendovku v Olomouci a plánuje Vánoční setkání, které proběhne 11. prosince v Praze. Kromě občerstvení a vánoční hudby nebude chybět ani Secret Santa. Informace o všech akcích najdete na stránkách klubu >>

Expedice

Na expedici do Itálie

Severně od Říma se rozprostírají pusté a vysoké hory. Tři kluci a dvě holky z Gymnázia Rumburk, vytvořili tým a odvážně se vrhli na expedici do tohoto členitého terénu Apenin, kde opravdu nebylo jednoduché se navigačně orientovat. Získali mnoho nezapomenutelných zážitků, jako například noc strávenou v zahradách prastarého benediktinského kláštera, nebo překonávání velkých převýšení a koupání v řekách. Skvělé bylo i plnění cíle expedice - porovnávání kytek a stromů s naší domovinou. Zaslouženou pizzu a památky ve Vatikánu a Římě si na závěr náležitě vychutnali.

Kalendář

Připomínáme, že 13. listopadu bude končit závazné přihlašování na brněnskou ceremonii:

Formulář pro přihlášení vedoucích a koordinátorů je zde >>http://bit.ly/BrnoBronzVedouci

Formulář pro přihlášení účastníků je zde k rozposlání >> http://bit.ly/BrnoBronzUcastnici

Při závazném přihlašování je vždy potřeba, aby jeden formulář vyplnil koordinátor (informace, kdo ze zaměstnanců a vedení vaší instituce se ceremonie zúčastní) a druhý formulář vyplní jednotliví účastníci sami.

Stále běží přihlašování na ceremonii v Ostravě (do 22. 11.):

Ceremonie v Ostravě – formulář pro vedoucí >>http://bit.ly/OstravaBronzVedouci

Ceremonie v Ostravě – formulář pro účastníky >> http://bit.ly/OstravaBronzUcastnici

Spouštíme také přihlašování na ceremonie v Praze (do 29. 11.):

Ceremonie v Praze – formulář pro vedoucí >>http://bit.ly/PrahaBronzVedouci

Ceremonie v Praze – formulář pro účastníky >>http://bit.ly/PrahaBronzUcastnici

 

Další akce najdete na našem webu >> https://www.dofe.cz/skoleni/

DatumAkceMísto
25. 11.Bronzová ceremonie Brno
5. 12.Bronzová ceremonie Ostrava
12. 12.Bronzové ceremonie Praha
17. 12.Bronzové ceremonie Praha
14. 1.Základní školeníPraha
15. 1.Expediční školeníPraha

Přihlašování na školení najdete zde >>

Krátké zprávy si můžete stáhnout i v pdf v češtině >>