Logo DofE v novém kabátu

Logo DofE v novém kabátu

Jednodušší a srozumitelnější verze loga DofE pro Českou republiku. Kdy ji lze používat a kde ji lze získat? Jaký je správný zkrácený název programu? V tomto článku Vám vše vysvětlíme.

Logo DofE se dočkalo textové úpravy, především tedy redukce, která usnadní komunikaci a zlepší srozumitelnost loga pro širší veřejnost v České republice. Pro možnosti a pravidla používání loga se můžete podívat na náš logo manuál.

Upravené logo DofE pro Místní centra, které má ve svém horním rohu nápis "S hrdostí poskytujeme", naleznete ke stažení na našem webu ve 3 barevných variantách:

Pokud máte zájem o logo DofE v tiskové kvalitě či o logo, které není určeno pro Místní centra, kontaktujte Národní centrum DofE na email: info@dofe.cz

Původní verzi loga s celým názvem organizace v anglickém jazyce i nadále používáme pro mezinárodní komunikaci a pro mezinárodní Místní centra v České republice.

Název DofE je nově možné psát jak s malými písmeny "DofE", tak i se všemi velkými písmeny "DOFE". Komunikovat můžete tedy takovou variantu, která Vám více vyhovuje.

V případě jakýkoliv nejasností se obraťte na Národní centrum DofE.

Publikováno: 10. 4. 2020 | Sdílejte článek na: Sdílet