Novinky

Novinky

V dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucíV dubnu jsme podporovali a inspirovali DofE vedoucí

Během dubna jsme pro všechny vedoucí a koordinátory DofE uspořádali sérii akcí s názvem Meet Up. První proběhl 2. dubna v Ústí nad Labem, druhý se uskutečnil 4. dubna v Praze a závěrečný, který proběhl 11. dubna, přivítal vedoucí v Brně.

Zažij DofE v Ústí nad LabemZažij DofE v Ústí nad Labem

Ústí nad Labem se 24. dubna stalo dějištěm výjimečné putovní akce Zažij DofE, která letos proběhne už jen na konci května v Brně. Téměř 200 účastníků z řad žáků a studentů Ústeckého kraje dorazilo na Gymnázium Jateční. Během zábavného odpoledne...

Školy v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofEŠkoly v Královéhradeckém kraji se mohou zapojit do DofE

Dne 4. března 2019 jsme dosáhli dalšího úspěchu v rozšiřování našich aktivit. Královéhradecký kraj (KHK) se stal prvním krajem v Čechách, který s Mezinárodní cenou vévody z Edinburghu Česká republika, podepsal memorandum o spolupráci. Připojil ...

Míříme do regionů!Míříme do regionů!

Je tu únor a nám se přiblížila první letošní akce - regionální představení našeho programu! Bude se konat hned dvakrát, a to 21.2. v Liberci a 25.2. v Brně. 

Rozhovor: Když "Dofík" zpovídá "Dofíka"Rozhovor: Když

Zdeňek (16) si plní DofE na jednom z našich místních center, a to ve Zlíně. V rámci svého dobrovolnictví se rozhodl vyzpovídat svoji spolužačku Barboru - a rozhovor se mu moc povedl!